logo PET HOTEL

Hektická doba a domácí mazlíčci

Hektická doba a domácí mazlíčci

Hektická doba a domácí mazlíčci

Žijeme v éře překotného rozvoje ve všech oblastech našeho života, vše se řítí kolosální rychlostí, nabírá šílené tempo, a pokud jen na chvíli zastavíte, už máte zpoždění. Chci aktivní rozvoj, růst, poznání, chci obejmout celý svět, ale zároveň neztratit ty nejdůležitější základní hodnoty v podobě lásky k blízkým a přátelům a klidné pohodové večery v rodinném kruhu. Zvířata jsou také nedílnou součástí naší rodiny a života, doplňkem našeho vnitřního světa a právem zaujímají v našich životech důstojné místo. Málokdo dnes nemá doma alespoň rybičku. Zvířata jsou pro lidi nezbytná a to je fakt! Přinášejí nám laskavost, odbourávají stres, pomáhají a podporují nás v rozhodování, pomáhají nám naladit se na harmonickou vlnu a dělají to zcela tiše, jen tím, že jsou nablízku. Je mnoho rodin, které vědomě odmítají mít děti a je to jejich svobodná volba, ale mnohem méně je těch, které odmítly mít čtyřnohého přítele. Nikdo nám nedává svou lásku a oddanost tak upřímně a zdarma jako oni, naše úžasné a roztomilé ocásky.

 

Naši mazlíčci nás dělají šťastnějšími, dělají nás šťastnými, více nás rozesmějí a tato skutečnost nám umožňuje s radostí převzít plnou zodpovědnost za jejich životy a blaho.Naši mazlíčci na nás 100% závisejí a to si musíme uvědomit. Proto na nich nešetříme, staráme se o jejich zdraví, obdarováváme je, snažíme se jim prodloužit život, slavíme jejich narozeniny. Každý chovatel to pochopí a bude souhlasit.
A když dojde k tragickému okamžiku a vaše milované zvíře z nějakého důvodu zemře, máte pocit, že ztrácíte část své duše a srdce a tato rána se velmi často nezahojí do konce života.
Protože cítíte odpovědnost za osud a život svého milovaného tvora, snažíte se pro něj dělat vše jak nejlépe dovedete. Vaším úkolem je chránit je a poskytnout jim vše, co potřebují.
Ale nemůžete být se zvířetem stále a uspokojovat všechny jeho potřeby. Jste Člověk a máte své vlastní Vysoké cíle, své vlastní úkoly, své vlastní poslání, kvůli kterému jste přišli na tento svět a zasvětit svůj život zvířeti – to zřejmě odporuje všem plánům vesmíru.

 

Cestujete, jezdíte na dlouhé služební cesty, zůstáváte dlouho v práci, navštěvujete příbuzné v jiných městech a zemích, celý život se o něco snažíte. A vzít si s sebou na cesty zvíře často znamená další zodpovědnost a kontrolu, která nebyla plánovaná a je velmi náročná. Ale to není žádný závažný důvod proč si nepořídít domácího mazlíčka. Pro tyhle situace existujeme My!
Naše hotelové sanatorium bylo vytvořeno speciálně pro pohodlí vašeho mazlíčka a pro váš klid.
Své zvíře u nás můžete po dobu vaší nepřítomnosti s naprostou důvěrou svěřit a můžete si být jistí, že vaše zvíře je nyní v luxusních podmínkách, ve vlastním prostorném pokoji, s přístupem k přírodním pramenům a procházkám, pod dohledem profesionálů, kteří se starají nejen o jeho základní potřeby, ale také si s ním hrají, hodně se mu věnují, jako nejdůležitějšímu tvorovi na této planetě.
O dalších funkcích našeho hotelu pro zvířata se můžete dozvědět na našich webových stránkách.

 

Jste vždy vítáni!

S pozdravem tým PetGrooming Company Teplice

Naše kontakty

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *