logo PET HOTEL

Kynologie

kynologie Teplice
kynologie
srdce

PGC HOTEL TEPLICE

Kynologie

Kynologie je jedním z oborů naší práce, věnujeme jí zvláštní místo, protože všechny aspekty komunikace s našimi mazlíčky jsou vzájemně propojeny. Velmi často se na nás obracejí naši klienti, kteří do salonu přicházejí na stříhání či jiné procedury, s žádostí o pomoc v oblasti kynologického výcviku.

Naše metody jsou vždy produktivní, protože před zahájením výuky s již problematickým nebo ještě velmi malým zvířetem naši kynologové analyzují chování a identifikují slabá místa. Teprve poté je sestaven individuální program, podle kterého kynolog napraví chování zvířete a dosáhne požadovaného výsledku.
Naši kynologové mají bohaté zkušenosti s prací se psy a specializují se jak na socializaci, tak na všechny druhy výcviku. Do této kategorie spadá i příprava na výstavy, stejně jako handling.

Pokud vaše zvíře neúnavně štěká, když zůstává doma; ničí vám věci a majetek; stále chodí na záchod kdekoli v domě; neví, jak se chovat mezi lidmi a psy; utíká vám na ulici; štěká na jiné psy; neví, jak chodit na vodítku; je agresivní a vystrašený; nevidí ve vás svého majitele a mnoho dalšího, pak je čas, abyste vyhledali pomoc odborníka, jinak bude pozdě. A čím déle budete čekat, až se situace sama vyřeší, tím obtížnější a nákladnější bude její řešení ve výsledku.

Cena za kynologocký výcvik a jeho náplň

Cena individuálního kynologického kurzu skládajícího se z 10 různých přednášek je 10 000 Kč. Délka každé přednášky je od 1 do 1,5 hodiny. Kurz je předepsán podle individuálního programu speciálně pro váš případ.

V průběhu kurzu si kynolog vytipuje různá místa pro výcvik, budou to i cvičiště, i místa s velkými davy lidí a jiných psů a klidné opuštěné parky. Záleží na tom, jakého efektu se specialista snaží dosáhnout a zda potřebuje podněty pro dnešní lekci. Určitý výcvik bude probíhat v týmu s majitelem, tomu je věnována zvláštní část, protože mnoho problémů v chování psů vzniká právě kvůli nesprávnému chování majitele.
Musíte jasně pochopit, že pro dobrý výsledek je také nutné vaše úsilí, touha a čas. Pouze prací v produktivním týmu majitel-kynolog-pes můžete dosáhnout maximálních výsledků.

Někdy problém se psem není tak složitý a hluboký, jak si jeho majitel myslí. Jsou problémy, které lze vyřešit na první konzultaci a už se k tomu nevracet. Konzultace s kynologem trvá jednu hodinu a stojí 1000 Kč. Zde se kynolog se psem seznámí, nastuduje jeho chování, vyslechne si vaše stížnosti, udělá závěr a vysvětlí vám, jak se s tím správně a rychle vypořádat.

1-2x týdně vedeme také skupinové kurzy kynologie. Do skupiny je možné se přihlásit po třech samostatných přednáškách. Skupinu tvoří maximálně 5 účastníků. Cena skupinové lekce 600,- Kč.

Příprava na výstavu 600Kč za hodinu, účast na výstavě jako handler se domlouvá individuálně.
Vždy můžete získat více informací, když nás budete kontaktovat jakýmkoli způsobem, který vám vyhovuje.

srdce

PSÍ HOTEL TEPLICE

Náš tým kynologů

tým - Michail Z

Michail Žmurko

Praktický kynolog s 20letou praxí souběžně studoval veterinární lékařství jako mladší veterinární specialista. Zaměstnanec na volné noze a firemní poradce. Velmi charismatický, znalý, citlivý k problémům zvířat. Má obrovské zkušenosti a znalosti v oblasti kynologie a pomohl mnoha psům. Předepisuje individuální programy pro každého psa, píše analýzy a má proprietární systémy pro řešení problémů s chováním psů. Ve své praxi věnuje velkou pozornost socializaci psů. Pomáhá vyrovnat se s problémy jakékoli složitosti. Pracuje samostatně i se skupinami. Dokáže také připravovat psy na výstavy a působit jako handler. Michailova oblíbená plemena psů jsou rotvajler, cane corso, labrador, belgický ovčák (Malinois), mops.

tým - Katerina D

Katerina Dobrenka

Magistr kynologie, s diplomem potvrzeným v ČR, praxe více než 4 roky. Pracuje na volné noze a je poradcem společnosti. Hlavním směrem její práce je úprava chování psů. Rychle dosahuje požadovaných výsledků, miluje psy od dětství a je připravena pracovat celé dny, aby dosáhla požadovaného účinku. Domácí mazlíček – Belgický ovčák Malinois Mia.