logo PET HOTEL

O nás

Pet hotel Teplice
Pet hotel Teplice - venčení
srdce

PGC HOTEL TEPLICE

O nás

Společnost PetGrooming Company (PGC) zahájila svoji profesionální činnost zaměřenou na péči o zvířata již v roce 2015. Díky přízni našich klientů a spokojenosti jejich domácích mazlíčků se můžeme stále rozvíjet a přinášet širší portfolio našich služeb.

Do výčtu našich služeb patří:
Služby hotelu pro psy, kočky a další domácí mazlíčky.
Služby salonu pro zvířata zahrnující péči o srst, drápky, zuby a další hygiénu psů, koček a králíků.
Jsme také chovatelská stanice bezsrstých plemen koček.

Celý náš život a nejen ten profesní, je spjat se zvířaty. Protože dobře známe potřeby našich domácích mazlíčků, ale také jejich majitelů, snažíme se poskytovat služby, které napomáhají k bližšímu soužití těchto, někdy tak odlišných, tvorů.

Právě hotel pro psy, kočky, králíky, morčata, křečky, ptáky a další domácí mazlíčky je toho součástí.

Naše hotelové sanatorium bylo vytvořeno speciálně pro pohodlí vašeho mazlíčka a pro váš klid.

srdce

PET HOTEL TEPLICE

Naše výhody

srdce

PSÍ HOTEL TEPLICE

Proč právě nás

Tým Pet hotelu Teplice
individuální přístup

Individuální přístup

Každý pes či kočka je ubytován v samostatném komfortním pokoji, který je před vaším příjezdem individuálně připravený s ohledem na specifika vašeho domácího mazlíčka.

odbornost a profesionalita

Odbornost a profesionalita

Personál našeho hotelu je složen z opravdových profesionálů, kteří skutečně mají rádi zvířata a ví, jak o ně správně pečovat. Každé zvíře má přiděleno konkrétního ošetřovatele, který je za zvíře odpovědný a věnuje mu veškerý svůj čas.

nadstandardní služby

Nadstandardní služby

Do služeb našeho hotelu pro psy a kočky patří například wellness procedury (ozonoterapie, umělé slunce, masáže, trenink, vodní procedury), hotelové taxi pro zvířata, denní zasílání foto a video materiálů o vašem mazlíčkovi, ...

srdce

PSÍ HOTEL TEPLICE

Náš tým

Náš tým se v průběhu let formoval, aby se stal tím, čím je nyní, spolehlivý, jednotný a věrný své práci. Všechny nás spojuje láska ke zvířatům, profesionalita a chuť pracovat 24 hodin denně, aby se cítili příjemně. Nejsme jen pracovní tým – jsme skutečná rodina, která se ve všem podporuje.

tým - Valeriia B

Valeriia Bartysh

Manažer, jednatel všech obchodních kategorií společnosti Petgrooming Company s.r.o Má vysokoškolské psychologické vzdělání, dokončila magisterské studium a v rámci osnov vystudovala psychologii zvířat. Věnuje se chovu bezsrstých plemen koček a je předsedou kočičího klubu. Více než 20 let zkušeností s prací se zvířaty. Ve společnosti vykonává administrativní manažerské funkce, zabývá se papírováním, plánováním, propagací, reklamou, uváděním nových nápadů na daný trh a jednáním. Domácí mazlíček - Don Sphynx Irvin.

tým - Anzhela S

Anzhela Salogub

Hlavní groomer společnosti, spolumajitel, lektor stříhacích kurzů, vzděláním mladší veterinární specialista. Více než 40 let zkušeností s prací se zvířaty. Spolumajitelka chs bezsrstych koček Boucheron* CZ. Je majitelkou bílého pomeranianského špice Chantal a donského sphynxe Mashy. Celý svůj život zasvětila a věnuje blahu zvířat.

tým - Elena M

Elena Melnychuk

Procházky se psy a výcvik psů. Vystudovaná psycholožka, současně studovala psychologii zvířat a má bohaté zkušenosti s prací se zvířaty. Osobní asistent Valeriie Bartysh. Majitelka dvou corgi a skotské kočky.
Oblíbený citát: “Na celém světě je jen jedna věc, kterou si za peníze nekoupíte – vrtění psím ocasem!” Josh Billings

tým - Inna S

Inna Severenchuk

Groomer salonu v Teplicích. Vysokoškolské vzdělání, Přírodovědecká a chemická fakulta. Praxe střihačem více než 2 roky, zkušenosti s prací se zvířaty více než 10 let. Vykonává funkce střihače, rozváží zvířata, zároveň pracuje v hotelu pro zvířata, zabývá se odbavováním, organizací, péčí o zvířata, odpovídá za bezpečnost a pohodu zvířat. Domácí mazlíček - West Highland White Terrier Jerry.

tým - Yana B

Yana Baran

Hlavní střihač v pražském salónu. Pracovní zkušenosti více než dva roky, studium u Anzhely Salogub. Velmi nadaný a talentovaný mistr s úžasnou představivostí a vizí krásy. Více než dva roky praxe. Ví, jak najít přístup i k těm nejagresivnějším a nejobtížnějším klientům. Klidná a sebevědomá, pracuje rychle a kvalitně. Vždy v rodině byla zvířata a Yana je zbožňovala od dětství. Domácí mazlíček - kocour Martin.

tým - Michail Z

Michail Žmurko

Praktický kynolog s 20letou praxí souběžně studoval veterinární lékařství jako mladší veterinární specialista. Zaměstnanec na volné noze a firemní poradce. Velmi charismatický, znalý, citlivý k problémům zvířat. Má obrovské zkušenosti a znalosti v oblasti kynologie a pomohl mnoha psům. Předepisuje individuální programy pro každého psa, píše analýzy a má proprietární systémy pro řešení problémů s chováním psů. Ve své praxi věnuje velkou pozornost socializaci psů. Pomáhá vyrovnat se s problémy jakékoli složitosti. Pracuje samostatně i se skupinami. Dokáže také připravovat psy na výstavy a působit jako handler. Michailova oblíbená plemena psů jsou rotvajler, cane corso, labrador, belgický ovčák (Malinois), mops.

tým - Katerina D

Katerina Dobrenka

Magistr kynologie, s diplomem potvrzeným v ČR, praxe více než 4 roky. Pracuje na volné noze a je poradcem společnosti. Hlavním směrem její práce je úprava chování psů. Rychle dosahuje požadovaných výsledků, miluje psy od dětství a je připravena pracovat celé dny, aby dosáhla požadovaného účinku. Domácí mazlíček – Belgický ovčák Malinois Mia.