logo PET HOTEL

Právě si prohlížíte ukázkovou stránku, která byla vytvořena automaticky během instalace WordPressu. Stránky se liší od příspěvků zejména tím, že obsahují nějaký statický text a jsou zobrazovány na stále stejném místě webu (u většiny šablon jde o navigační menu). Lidé obvykle nejdříve vytvářejí základní informační stránky, kde se představí návštěvníkům webu a seznámí je se svými záměry. Může to být např. něco v následujícím stylu:

Zdravím! Jsem Josef a bydlím v Plzni. Pracuji jako řidič autobusu a po nocích bloguji o, alespoň dle mého, zajímavých věcech…

…a nebo něco takového:

Společnost XYZ byla založena v roce 1989 a již od počátku nabízí svým zákazníkům vynikající výrobky pro kedsicosi. XYZ se soustředí především na kvalitu a detail za použití nejnovějších technologií a se zajištěním vysoké životnosti. Firma sídlí v Kocourkově a zaměstnává více než 300 profesionálů ve různých oblastech.

Pokud s WordPressem právě začínáte, měli byste se nejdříve přihlásit do administrace a tuto stránku smazat (nebo upravit). A nic už vám také nebrání vytvářet další obsah webu v podobě nových stránek a příspěvků. Doufáme, že budete se správou webu v redakčním systému WordPress spokojeni!

QR platba

PSÍ HOTEL TEPLICE

Proč právě nás

individuální přístup

Individuální přístup

Každý pes či kočka je ubytován v samostatném komfortním pokoji, který je před vaším příjezdem individuálně připravený s ohledem na specifika vašeho domácího mazlíčka.

odbornost a profesionalita

Odbornost a profesionalita

Personál našeho hotelu je složen z opravdových profesionálů, kteří skutečně mají rádi zvířata a ví, jak o ně správně pečovat. Každé zvíře má přiděleno konkrétního ošetřovatele, který je za zvíře odpovědný a věnuje mu veškerý svůj čas.

nadstandardní služby

Nadstandardní služby

Do služeb našeho hotelu pro psy a kočky patří například wellness procedury (ozonoterapie, umělé slunce, masáže, trenink, vodní procedury), hotelové taxi pro zvířata, denní zasílání foto a video materiálů o vašem mazlíčkovi, ...

Pokoj STANDARD pro psy

PET HOTEL TEPLICE

  • Pokoj s velkým oknem a vynikajícím denním světlem
  • Pohodlná velká pohovka
  • Přístup do vlastní pěší zóny s přírodními termálními prameny
  • Vysoce kvalitní krmivo (suché krmivo, konzervy)
  • 30% sleva na všechny služby salonu pro zvířata
  • Individuální venčení několikrát denně
  • Wellness procedury
  • Denní zasílání foto a video materiálů o jeho mazlíčkovi majiteli
  • Zvíře ubytované v hotelu na více než 2 týdny získá slevu na ubytování, nebo využít služby hoteltaxi zdarma k přivezení zvířete do hotelu a vrácení domů na konci pobytu
  • Při ubytování dvou a více psů sleva za každého dalšího psa. Psi musí patřit stejnému majiteli.

Pokoje pro další plemena

M - střední plemena psů

Pokoj STANDARD

pro psy plemen M

L - velká plemena psů

Pokoj STANDARD

pro psy plemen L

XL - plemena psů

Pokoj STANDARD

pro psy plemen XL